O FIRMĚ - MÖWELT, spol. s r.o.

logo
Komplexní ekonomické a administrativní služby pro Vaše podnikání
Přejít na obsah

O FIRMĚ

Naše společnost MÖWELT, spol. s r.o. byla založena v roce 2004. Zaměřujeme se na poskytování komplexních ekonomických a administrativních služeb, zastupujeme naše klienty před státní správou a dalšími subjekty.

Zabýváme se správou firem a jejich agend, podnikovým poradenstvím, vypracováváme různé typy smluv, podáváme žádosti o dotace a vedeme za Vás obchodní jednání s Vašimi obchodními partnery. Dále organizujeme firemní akce, konference, semináře a podobně.

Nabízíme překlady a tlumočení v několika jazycích, také tvorbu a korektury textů. Více se dozvíte v naší NABÍDCE SLUŽEB.

Pracujeme pro naše klienty jak v České republice, tak i v Rakousku a v Německu.

Po založení firmy, společnosti nebo reorganizaci stojíme stále po Vašem boku. Vaše záležitosti vyřešíme komplexně, tedy od začátku až do konce.

Spolupracujeme s mnoha kvalifikovanými odborníky, proto nemusíte vyřizovat jednotlivé záležitosti na různých místech - stačí, když oslovíte nás. Naši partneři jsou znalci v různých oborech, daňoví poradci, auditoři, notaři, advokáti a další odborníci, u kterých zajistíme vypracování znaleckých posudků, daňové poradenství, notářské zápisy, atd.

Rádi Vám poradíme, ale také se s Vámi podělíme o naše zkušenosti formou individuálních konzultací.

Uplatněním teoretických znalostí v dlouholeté praxi jsme nabyli bohaté zkušenosti, které jsou zárukou 100% kvality naší práce.

Svým klientům nabízíme individuální přístup k jejich požadavkům a potřebám. Odborné znalosti, flexibilita, osobní a profesionální přístup ke klientům je zárukou jejich spokojenosti a kvality našich služeb. Plnohodnotně hájíme zájmy našich klientů!

Vaše SPOKOJENOST a KVALITA naší práce jsou pro nás na prvním místě.

Kontaktujte nás, rádi se budeme zabývat Vaší poptávkou a vypracujeme Vám nezávaznou nabídku.
POSLÁNÍ FIRMY
Poskytnout zákazníkovi spolehlivé ekonomické a administrativní zázemí, aby se mohl plně věnovat uskutečňování svých cílů a mohl dosáhnout maximální efektivity své činnosti.


FIREMNÍ HODNOTY
profesionalita
spolehlivost
pečlivost
kvalita
odpovědnost
flexibilita
rychlost
dodržování termínů
diskrétnost a mlčenlivost
důvěra mezi klientem a naší společností
maximální vstřícnost k požadavkům klienta


VOB
© 2019-2020 MÖWELT, spol. s r.o.
Návrat na obsah